Novinky

Reprezentační trenér Tjark Nagel v závěru nedělního programu Spring Junior Cupu oznámil předběžné nominace týmů pro evropský šampionát dětí, juniorů a mladých jezdců, které se koná v červenci v nizozemském Zuidwolde.

Vrcholem letošního Spring Junior Cupu byly nedělní velké ceny, kde se na nejvyšší stupně v kategoriích od pony až po mladé jezdce postavili Eliška Petrusová, Karolína Dvořáková, Daniel Pospěch a Petra Pařenicová.

Už druhý den pokračují v olomouckém jezdeckém areálu parkurové závody pro mladé jezdce Spring Junior Cup. Dnešek byl speciální mimo jiné i týmovými soutěžemi, které se obvykle konají pouze na mistrovství republiky a na mezinárodních závodech.

První závodní den na Spring Junior Cupu je za námi. V nádherném počasí v olomouckém Equine Sport Centru soutěžila více než stovka jezdců na velkých koních i ponících v celkem šesti soutěžích. Tu nejtěžší, Cenu Audevard - dvoufázové skákání 135/140cm nejlépe zvládla Linda Portychová s Davinou M.

Přípravy na Spring Junior Cup 2019 vrcholí! Celý přípravný tým už je v Olomouci a chystá závodiště i zázemí, aby mohl zítra odstartovat 3. ročník prestižních závodů pro děti, juniory a mladé jezdce do 25 let. Po dvou úspěšných ročnících v Poděbradech se SJC letos přesouvá do olomouckého Equine Sport Centra.

Letošní ročník Spring Junior Cupu, tradičního skokového klání dětí, juniorů a mladých jezdců, proběhne 31.5.-2.6. 2019 v jednom z nejmodernějších parkurových areálů v Česku, v Equine Sport Center v Olomouci. Hlavní stavitelkou bude opět Christa Heibach, která patří k nejlepším parkurovým stavitelům na světě.

Spring Junior Cup 2019 letos podpoří přes tři desítky partnerů díky kterým mohou organizátoři připravit skokové závody na nejvyšší úrovni, včetně atraktivních odměn pro nejúspěšnější účastníky.

Spring Junior Cup 2018, který se konal o prvním červnovém víkendu v Poděbradech, přinesl kromě řady oceněných v jednotlivých soutěžích také nominace na Mistrovství Evropy dětí, juniorů a mladých jezdců ve francouzském Fontainbleau.