Partneři SJC 2019

ZA PODPORY

GOLD PARTNER

Firma PROTECT GROUP je předním českým distributorem a výrobcem ochranných pracovních prostředků a pomůcek zajišťujících bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Kromě centrálního skladu a vzorkové prodejny v Hořovicích máme zastoupení v pobočkách s prodejními sklady v Litoměřicích, Písku a Příbrami.

www.pracovnipomucky.cz 

PARTNEŘI

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vyvinuty na podporu zdraví zvířat. Splňují nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení nejvyšší kvality a účinnosti.

Přípravky ALAVIS™ mají prověřenou kvalitu, vysoký obsah účinných látek, ověřené složení pro maximální účinek a unikátní suroviny chráněné patentem.

www.alavis.cz

Společnost JRS Česká a Slovenská republika je dodavatelem přírodních vláken a vláknin včetně technologického poradenství. 

Mezi oblíbené produkty patří podestýlky pro koně TierWohl, German Horse, Allspan a krmné doplňky zlepšující proces trávení TierWohl ACG .

www.jrs.eu

Společnost Audevard patří mezi světovou špičku ve výrobě přípravků a léčiv na podporu zdraví a výkonu koní. Spolupráce s nejlepšími světovými stájemi zaručuje optimální skladbu produktů pokrývající potřeby všech životních etap a fází vašich koní. Antidopingový program je samozřejmostí.

www.audevard.cz 

bioveta je česká farmaceutická společnost vyrábějící imunologické a léčivé přípravky pro veterinární i humánní použití. Její výrobní portfolio zahrnuje více než 200 přípravků. Nejvýznamnější skupinou výrobků jsou vakcíny a hormonální přípravky.

www.bioveta.cz 

Naše firma se zabývá výrobou širokého sortimentu sportovních ocenění, ať už to jsou poháry, medaile, kokardy, šerpy či diplomy. Snažíme se, aby sportovní poháry, medaile a trofeje od nás nebyly jen kusem věci zdobící poličky, ale především krásným připomenutím a vzpomínkou na dosažené úspěchy.

Výrobky pod značkou Bobík se staly téměř legendou pro několik generací dětí a všech příznivců mléčných dobrot. Tradiční receptura smetanového krému se zachovává s tím rozdílem, že následuje trendy moderní doby a je dnes bez jakýchkoli přídatných látek. Vedle smetanových krémů nabízí Bobík také lahodné tvarohové krémy a MilkDrinky.

www.bobik.cz

Bohemia Energy je s více než 1,2 milionu zákazníků a ročním obratem přes 21 miliard korun největším uskupením alternativních dodavatelů energií v Česku a na Slovensku. Kromě výhodných cen energií poskytuje i komplexní zákaznický servis a energetické poradenství. Skupinu tvoří šest energetických společností - Bohemia Energy, Amper Market, Comfort Energy, Europe Easy Energy, X Energie a Slovakia Energy.

www.bohemiaenergy.cz

BONECO je významným výrobcem potravin a polotovarů pro potravinářskou výrobu se širokou škálou výrobků, mezi které patří majonézy, omáčky, hořčice, kečupy, dressingy nebo lahůdkové saláty. Vybrané výrobky jsou oceněny značkou "Klasa", "Regionální potravina" nebo "Český výrobek". Společnost splňuje požadavky ekologického zemědělství a získala certifikát BIO.
www.boneco.cz 

Bukefalos je e-shop a kamenná prodejna nabízející široký sortiment jezdeckých potřeb. Prodejna s plochou 500m2 sídlí v areálu Equine Sport Centra v Olomouci. Najdete u nás známé značky jako Equiline, Prestige, Veredus, Casco, Roeckl, Horseware, Free Jump, KenTaur, Pikeur, Eskadron, Kingsland, Parlanti a mnoho dalších. Mezi naše služby patří pasování sedel na míru nebo praní jezdeckého vybavení. 

www.bukefalos.cz 

Společnost Czech Blades představuje 70 let tradice výroby kvalitních holicích a průmyslových žiletek. Společnost s ryze českým kapitálem je předním světovým producentem čepelek z uhlíkaté a nerezové oceli. Do portfolia ochranných známek patří značky TIGER Platinum, TATRA Superior a INDUSTRIAL, které jsou zárukou vysoké kvality a užitné hodnoty pro zákazníky.

www.czechblades.cz 

Společnost Čiperný Grunt působí v oblastech zemědělské výroby, produkce palivového dříví a dřevní hmoty pro průmysl i pro domácnosti, je také dodavatelem vánočních stromků. Je producentem zvěřiny a medu z vlastní včelí farmy. Čiperný Grunt je i provozovatelem výletiště Bělecký Mlýn na Prostějovsku a hrdým partnerem Velké pardubické.

www.beleckymlyn.cz 

Firma Elektromotory - převodovky provozuje největší a nejlevnější velkosklad s elektromotory, převodovkami, frekvenčními měniči, pohony a jejich příslušenstvím na českém trhu. Pro své zákazníky má připravený tým profesionálně proškolených odborníků s dlouholetou praxí, kteří zajišťují odborný servis 24 hodin denně.

www.prevodovky-elektromotory.cz 

Už více než 22 let se staráme o váš pitný režim, doma i v práci. Dodáváme barelovou vodu z vlastního pramene, výdejníky a filtry na úpravu kohoutné vody a kvalitní kávovary od prověřených výrobců.

www.fontana.cz

Gumárny Zubří je valašská společnost s více než 80letou tradicí, která se specializuje na vývoj a výrobu technických komponentů z pryže, plastů a elastomerů, a to zejména pro automobilový průmysl. Firma je dodavatelem všech významných automobilek, a to jak v Evropě, tak i v zámoří. Své výrobky vyváží téměř do celého světa.

www.guzu.cz 

Cihly nebo tvárnice na stavbu nového rodinného domu, tašky nebo plechy na stáj či halu, zámkovou a plošnou dlažbu na cesty a dvory, sádrokarton a stavební řezivo pro suchou výstavbu nebo svahové a plotové tvárnice pro zkrášlení zahrady. To vše a ještě mnohem více, výhodně a spolehlivě dodává Held staviva.

www.held-staviva.cz


Firma High Security Products se zabývá výrobou, prodejem, montáží a servisem zabezpečovací techniky sloužící k technickému zabezpečení osob, majetku i informací. Nabízíme služby v oblasti zabezpečení mechanickými a elektronickými zabezpečovacími systémy včetně systémů speciálních.

www.h-s-p.cz

Jezdecké potřeby Pavel Vachutka nabízejí kompletní sortiment jezdeckých a chovatelských potřeb a také poradenskou činnost při nákupu, výcviku a prodeji koní. V našem sortimentu najdete sedla, podbřišníky, udidla, uzdečky, ohlávky, deky, krmné přísady a doplňky, stájové zařízení, ale také oblečení a vybavení pro jezdce.

www.jezdeckepotrebyvachutka.com

Firma KenTaur je tradičním českým výrobcem sedel, chráničů, ohlávek, uzdeček a dalšího vybavení pro jezdce i koně. Naše produkty neustále inovujeme a klademe důraz na výběr co nejkvalitnějších materiálů a vysokou kvalitu zpracování. Testování nových výrobků probíhá ve vlastní sportovní stáji i u zkušených jezdců z mnoha evropských zemí.

www.kentaur.cz

Mercedes-Benz, Centrum Moravia se již od roku 1995 profiluje jako významný prodejce a servisní centrum osobních a užitkových vozidel značky Mercedes-Benz a Smart, a to nejen v Olomouci. Od samého začátku se orientujeme na zákazníky, kteří kromě prémiové značky vozu hledají také osobní, individuální přístup a domácí atmosféru ve spojení s profesionálním jednáním a vysokou odborností.

www.mercedes-moravia.cz 

Společnost OKAY Plast letos oslavila krásných 25let. Zabývá se výrobou a montáží plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří, vč. příslušenství jako jsou parapety, žaluzie nebo sítě. Svým zákazníkům dodává také garážová vrata, venkovní rolety a žaluzie, střešní okna. Rádi Vás uvítáme v Českém ráji ve městě Sobotka.

www.okayokna.cz 

Orion Pharma je jednou z hlavních společností v oblasti veterinární medicíny ve Skandinávii s vlastními originálními produkty i generiky. Mezi naše nejdůležitější produkty pro koně patří sedativum Domosedan®.  V Česku dále dodáváme koním antiflogistikum Comforion, sedativum Ketamidor, a unikátní nesteroidní antiflogistikum Danilon. Mezi volně prodejné přípravky pro koně patří Aptus® Equine APTO-FLEX.

www.orionvet.cz

Vítejte v zámeckém hotelu "Panství Dlouhá Lhota". Díky svému umístnění v malebné brdské krajině nedaleko Prahy a jedinečné neopakovatelné atmosféře je náš hotel vyhledáván nejen pro relaxaci, firemní akce, svatby a oslavy, ale i pro příjemné posezení s přáteli či známými v naší restauraci či zámeckém parku.

www.panstvi.cz

Pavo je evropský výrobce vysoce kvalitního a pečlivě ověřovaného krmiva pro koně, které je optimalizováno na individuální potřeby koní. Naše filozofie je jednoduchá: Chceme, aby Váš kůň vypadal nejlépe, jak je to jen možné. Chceme přispívat ke zdraví koní.

www.pavo.cz 

PROVET TRADE je český výrobce krmiv a veterinárních přípravků pro koně. Produkty značky PROVET pomáhají Vašim koním udržet zdraví, kondici a podávat špičkové sportovní výkony.

www.provet-trade.cz

Podkovářství Plšek se věnuje péči o kopyta koní již od roku 1990. Zaměřuje se především na sportovní a převážně pak parkurové koně. Na český trh přináší jeden z nejúčinnějších prostředků na výživu a obnovu kopyt koní Farrier's Formula.


Webový portál překážky.cz je největším dodavatelem parkurových překážek na území Česka. Zabýváme se výrobou dřevěných, ocelových i hliníkových překážek jak pro trénink, tak pro závodní parkury. Vyrábíme také venkovní i vnitřní koňské boxy vysoké kvality a potřeby pro drezuru, jako jsou drezurní oplůtky, písmena a budky pro rozhodčí.

www.prekazky.cz 

Race Taxi není jen běžnou společností přinášející nevšední zážitky. Naše dlouhodobé zkušenosti v motorsportu jsou zárukou kvalitního nezapomenutelného zážitku v prostředí profesionálního teamu. Chcete-li pobavit vaše klienty nebo zaměstnance pak jsme pro Vás tím pravým partnerem. Uspořádáme pro vás firemní akci na míru dle vašich představ a zajistíme kompletní servis.

www.racetaxi.cz

Remedis je soukromé zdravotnické zařízení se sídlem v Praze a Brně, které nabízí kvalitní lékařské služby v několika oborech. Je specialistou na onemocnění trávicího traktu a jater.

www.remedis.cz 

Společnost Solid Security Czech poskytuje firmám a soukromým osobám služby ve všech oblastech bezpečnosti. Náš integrovaný bezpečnostní systém zaručuje optimalizaci bezpečnostních procesů a vyšší úroveň bezpečnosti našich zákazníků.

www.solidsecurity.cz

Tančírna je exkluzivní taneční studio s profesionálními lektory na nejvyšší úrovni. Nabízíme kurzy pro děti a pro dospělé, jednotlivce i páry, a výběr ze široké škály tanečních stylů.

www.tancirna.org 

Sázíme, pečujeme i sklízíme s respektem k přírodě. S láskou pak vlastníma rukama vyrábíme cidery a Zahradní limonády. Bez konzervantů a aromat. Jednoduše jen z našeho jablečného moštu.

www.tatuvsad.cz 

Baví nás bavit. 

www.barrandov.tv 

Apartmány YELLOW SKI se nachází v centru horského střediska Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. Nabízí ubytování v luxusních apartmánech všem vyznavačům zimních i letních sportů.

www.yellowski.cz 

ZA PODPORU TAKÉ DĚKUJEME:

Manželé Čejkovi, Praha


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

PARTNERSKÉ AUDIO MEDAILONKY KE STAŽENÍ

PŘEHLED PARTNERŮ V MEDAILONCÍCH

Audio 1: Úvodní spot o Spring Junior Cup Olomouc 2019

Audio 2: Protect Group, Alavis, Allspan, Audevard, Be-net

Audio 3: bioveta, Bobík, Bohemia Energy, BONECO, Bukefalos

Audio 4: Czech Blades, Čiperný Grunt, Elektromotory - převodovky, Prague Equestrians Store, FleishmanHillard

Audio 5: Protect Group, Fontána, Gumárny Zubří, Held staviva, High Security Products

Audio 6: Jezdecké potřeby Pavel Vachutka, KenTaur, Mercedes-Benz, Centrum Moravia, OKAY Plast, Orion Pharma

Audio 7: Panství Dlouhá Lhota, Pavo, Provet Trade, Podkovářství Plšek, Překážky.cz

Audio 8: Race Taxi, Remedis, Solid Security, Tančírna, TV Barrandov, Apartmány YELLOW SKI